Abia astept. Incepe maine, sper nu mai tarziu de ora 14-15, fiind sanse sa fie mult mai devreme, cand imi iau frumusel zborul spre o locatie cica foarte foarte tare in jud Buzau. Am trecut de zeci de ori pe acolo dar nu am fost.
Avem asa: 2 sarbatoriti, piscina, camere, prieteni dragi si scumpi, atmosfera si multe alte alea alea si multa multa bere. Eu ma ocup de draftul de bere si bere. Catitatea achizitionata pare foarte mare la prima vedere dar sunt convins ca o vom dovedi. Ne chinuim noi daca nu reusim ca nu se poate retur...
Dincolo de Trădare! Ejaculare și Răzbunare (2)
-
Trecuseră patru zile de la acea după-amiază în care totul se schimbase
între noi. Patru zile în care am fost obligați să purtăm cele mai dificile
măști d...
Acum 2 zile

Un comentariu:
mi te aghezmuiesti rau?!sa te spovedesti
Trimiteți un comentariu