In urma unor discutii avute, am realizat ca acest spatiu unde scriam cat de cat ce vroiam nu e al meu. Nu pot sa scriu ce vreau cum vreau si de aceea asta este ultimul post.
Sincer, va multumesc tuturor celor care ati citit pana acum si sper sa ne vedem pe blogul tematic: www.gabrielpredescu.ro
Ma inclin...si imi pare rau.
La revedere
Dincolo de Trădare! Ejaculare și Răzbunare (2)
-
Trecuseră patru zile de la acea după-amiază în care totul se schimbase
între noi. Patru zile în care am fost obligați să purtăm cele mai dificile
măști d...
Acum 2 zile
