Pe zi ce trece...mai trist cand vad ce se intampla si cat de usor trece totul.
A murit si Jean Constantin...Dumnezeu sa-l odihneasca!
TRIST !
M-as duce la funerariile lui dar ...vor avea loc vineri in Constanta.
Un ultim ropot de aplauze.
Dincolo de Trădare! Ejaculare și Răzbunare (2)
-
Trecuseră patru zile de la acea după-amiază în care totul se schimbase
între noi. Patru zile în care am fost obligați să purtăm cele mai dificile
măști d...
Acum 2 zile

Un comentariu:
serios?!:O:O:O nu-mi vine sa cred:( Dumnezeu sa-l ierte! chiar zilele trecuta vazusem o emisiune cu el! Pacat!:(
Trimiteți un comentariu