A fost o data ca niciodata ca daca nu ar fi fost nu s-ar fi povestit.
Nu suna mistho? Imi era dor de o poveste si mi-a trecut brusc "deschiderea" prin minte.
Apoi brusc mi-am adus aminte de un film superb "the heat" cu Al Pacino si De Niro. Nu mai stiu exact replica din film referitoare la timpul necesar unei decizii atunci "when you feel the heat". Cred ca in film e vorba de 30 secunde.Eu am o chestie cu 3 secunde...
Filmul e extraordinar...dar e doar un film.
Imi e somn.
Bine v-am regasit!! Am avut o vacanta superba.
Dincolo de Trădare! Ejaculare și Răzbunare (2)
-
Trecuseră patru zile de la acea după-amiază în care totul se schimbase
între noi. Patru zile în care am fost obligați să purtăm cele mai dificile
măști d...
Acum 2 zile

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu