Acum am ajuns in Cluj.Sun distrus de oboseala. M-am pus in pat, nu e nimic la televizor asa ca m-am dat putin pe net.
As scrie de Mihaela Radulescu -- am o antipatie groaznica, PNL -- ce exercitiu si exemplu de democratie!, bunicul meu -- un boem la 84 ani, aproape orb (sau asa zice el), bolnav, dar plin de glume si viata, taximetristi -- din nou, niste nesimtiti!
Dar sunt atat de obosit incat o sa incep de maine.
Dincolo de Trădare! Ejaculare și Răzbunare (2)
-
Trecuseră patru zile de la acea după-amiază în care totul se schimbase
între noi. Patru zile în care am fost obligați să purtăm cele mai dificile
măști d...
Acum 2 zile

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu