Am initiat o petitie...e vorba de tariful la taxi.Sunt dezamagit ca am asa de putine semnaturi desi am "promovat" petitia, desi e o chestie care ar avea ceva de zis cat de cat. Asa ca da si tu un vot.
A da...si te rog da si mai departe...Multumesc
Da un vot aici si apoi sa numaram voturi!
Dincolo de Trădare! Ejaculare și Răzbunare (2)
-
Trecuseră patru zile de la acea după-amiază în care totul se schimbase
între noi. Patru zile în care am fost obligați să purtăm cele mai dificile
măști d...
Acum 2 zile

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu