incepand de azi o sa va zic de "american dream"...moshule e tare.
e fain. e pizda de pizda cum am zice noi....
de acum zilnic....abia astept
Dincolo de Trădare! Ejaculare și Răzbunare (2)
-
Trecuseră patru zile de la acea după-amiază în care totul se schimbase
între noi. Patru zile în care am fost obligați să purtăm cele mai dificile
măști d...
Acum 2 zile

Un comentariu:
Ce să-ţi zic ... baftă şi poveşti frumoase să trăieşti p-acolo :)
Trimiteți un comentariu