Dl Prigoana, dl. Vantu, si probabil multi multi altii...sunt multi altii.Am gasit pe dr google.
Here I come. Clar "handicapat" fizic, la membrele inferioare, dar misto la brain.
Am fost azi la control. E ok.
Adica....dl Vantu si Prigoana, here I come.
Ma pis si ma voi pisa pe el de handicap fizic pe care il voi avea...sau nu.
Sunt supraponderal, urat si handicapat. Dar am alte calitati care compenseaza. "Suna calitatilor este mereu egala cu cea a defectelor"...mama cate calitati aveam de care nu stiam de mi-am tras si un astfel de defect....
Dincolo de Trădare! Ejaculare și Răzbunare (2)
-
Trecuseră patru zile de la acea după-amiază în care totul se schimbase
între noi. Patru zile în care am fost obligați să purtăm cele mai dificile
măști d...
Acum 2 zile

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu