Nu m-am barbierit de vreo 4-5 zile...nu am de ce, nu simt nevoia.
In cap ma tund scurt...imi sta bine, imi place. Si fiind tuns scurt nici nu se vede asa de tare cat par alb am...foarte mult. In cativa ani o sa fiu de-a dreptul grizontat. De intinerit nu intineresc.
Azi cand m-am uitat in oglinda..ufff...am vazut ca am fire de bar alb si in barba.Multe. O sa ma barbieresc zilnic. Nu vreau sa le vad!
Dincolo de Trădare! Ejaculare și Răzbunare (2)
-
Trecuseră patru zile de la acea după-amiază în care totul se schimbase
între noi. Patru zile în care am fost obligați să purtăm cele mai dificile
măști d...
Acum 2 zile

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu