Am un tonus ceva de speriat. Sunt activ. Sau as vrea sa am cum sa fiu activ. Imi vine sa ma sui in masina si sa conduc vreo 2-3 mii de km non stop.
Stiu de ce. Am mancat aseara....dupa ora 18. =))
Si ca totul sa fie si mai bine cu asa ceva m-am trezit:
Bafta si voua
Dincolo de Trădare! Ejaculare și Răzbunare (2)
-
Trecuseră patru zile de la acea după-amiază în care totul se schimbase
între noi. Patru zile în care am fost obligați să purtăm cele mai dificile
măști d...
Acum 2 zile

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu