Azi ar fi trebuit sa plec dupa ora 16 sa ma relaxez. Si sa revin luni...
Normal ca nu mai pot. Dar tot o sa ma duc ca am nevoie.
Vreau ca maine dupa ce termin sa imi pun cortul in spate si sa o tai. Stiu niste locuri superbe de la Belis la Valea Ariesului la Apuseni sau Muntele Mare. Si daca ma gandesc bine, imi iau si 2 lansete sa ma distrez putin.
Sa imi iau si o sticla de ceva cu mine?! Mnu...ca am promis.
See you...
Dincolo de Trădare! Ejaculare și Răzbunare (2)
-
Trecuseră patru zile de la acea după-amiază în care totul se schimbase
între noi. Patru zile în care am fost obligați să purtăm cele mai dificile
măști d...
Acum 2 zile

Un comentariu:
odihna faina!:*
Trimiteți un comentariu