Am ras de am rupt scaunul....
Dincolo de Trădare! Ejaculare și Răzbunare (2)
-
Trecuseră patru zile de la acea după-amiază în care totul se schimbase
între noi. Patru zile în care am fost obligați să purtăm cele mai dificile
măști d...
Acum 2 zile

3 comentarii:
MOOOORRR !!!! LESIN DE RAS !!!!! CREDEAM CA SUNTEM FRIENDS !!!!!!!!!
esti bolnav
trateaza-te!!! sau da-mi si mie!!!
Trimiteți un comentariu