In taxi: "Domnule nu vedeti...fabrica asta Clujana de pantofi, a rezistat 2 raboaie mondiale, a rezistat la Ceausescu...nu a rezistat nici 2 ani la astia! Parca sunt bombe nucleare!"
De sarbatori: mi-am inchis efectiv telefonul ca nu pot sa dorm toate formele de "Sarbatori fericite" si "La multi ani" pana la "asta nu e alt mesaj cu la multi ani si sarbatori fericite! e un simplu mesaj! Cu respect X"
Din somn: am visat ca imi e gata masina si ma pot duce sa o iau din service! e doar un vis
Urmeaza dar tre sa inchid
Dincolo de Trădare! Ejaculare și Răzbunare (2)
-
Trecuseră patru zile de la acea după-amiază în care totul se schimbase
între noi. Patru zile în care am fost obligați să purtăm cele mai dificile
măști d...
Acum 2 zile

2 comentarii:
ce ratati :|
azi am auzit parca la tv la stiri ca unui tip iau facut masina in service dupa 7 luni !! desi avea Casco si tot ; sau altuia nu vroiau sa`i repare masina pentru ca era Incepator ; de ce le mai face atunci asigurare ? daca cineva ii trimite in instanta cu siguranta ar castiga procesul cu hotii astia .
@vivi - masina mi-a fost lovita pe 01.12.2009 si azi 12.01.2010 nu este gata!!! mor
Trimiteți un comentariu