Cand eram mic aveam foarte des un cosmar. Acelasi. Nu puteam dormi decat cu lumina aprinsa etc.
De mai bine de 10 ani nu am mai avut respectivul cosmar.
Alalta seara a revenit.
Aseara desi eram rupt de oboseala, la ora 23:30 cand am pus capul jos m-am gandit la acel cosmar si am speram sa nu il visez iar. Am fost mult prea obosit sa mai visez ceva...
Ma obsedeaza. Intrucat e totusi un cosmar cu tente religioase ma intreb unde sa merg...
La psiholog sau la biseica?!
Dincolo de Trădare! Ejaculare și Răzbunare (2)
-
Trecuseră patru zile de la acea după-amiază în care totul se schimbase
între noi. Patru zile în care am fost obligați să purtăm cele mai dificile
măști d...
Acum 2 zile

Un comentariu:
Sfat : In primul rand mergi in somn. Oboseala face ca creierul...sau ce ai tu acolo... sa derapeze.
Trimiteți un comentariu